link

 • Article 10017

  Widowmaker

  Chladná a nelítostná. Bez emocí i vášní. Trpělivá a spolehlivá. Nemilosrdná a bez výčitek. Dokonalý stroj na zabíjení. Taková je Widowmaker. Kdysi dokonalá žena, nyní perfektní vražedkyně. Co stojí za její drastickou proměnou?

  Pokračovat na článek

 • Article 10015

  Winston

  Útoční hrdinové a dokonce i jeden Support už tady jsou. Co nám chybí? Tank? Přesně tak. Tímto se nám představuje geneticky upravená gorila jménem Winston. Co vše už má za sebou a jaké jsou jeho schopnosti? To vše a ještě více se dozvíte níže.

  Pokračovat na článek

 • Article 10014

  Zenyatta

  V Overwatchi nejsou jen postavy zaměřené na udělování poškození. O tom vás přesvědcí první představený Support a zároveň i potulný guru, mnich Zenyatta. Tento velice duchovně založený robot se vždy velmi odlišoval od svých vrstevníků, až si nakonec zvolil…

  Pokračovat na článek

 • Article 10011

  Reaper

  Jako druhý hrdina z univerza Overwatch se nám představí nelítostný zabiják Reaper. Okamžitě po odhalení prvních ukázek ze hry se stal miláčkem řady potenciální hráčů. Co se ale skrývá za jeho tajemnou minulostí?

  Pokračovat na článek

 • Article 10013

  Tracer

  V premiérovém článku na našem webu si vezmeme na paškál jednoho hrdinu, konkrétněji hrdinku známou pod přezdívkou Tracer! Jak se jmenuje ve skutečnosi a co všechno si už ve svém krátkém životě prožila? To vše a ještě mnohem více, jako třeba popis schopností a…

  Pokračovat na článek


Filtr
Články podle autora
Články podle kategorie
Seřazení
Seřadit
jako