link

Ana

 

Role: Support4w6bcr2w78_50a21b6fb0502955c6f59ae9dc50d5239592abb8_1494758711_7741.png

Pravé jméno: Ana Amari

Věk: 60

Povolání: Odstřelovač, lovec odměn

Základna operací: Káhira, Egypt

Frakce: Overwatch

 

Schopnosti

 

BIOTIC RIFLE - Ana může pomocí svých šipek uzdravit spoluhráče nebo poškodit nepřítele.

 

SLEEP DART - Ana ze své pistole vystřelí šipku, která uspí nepřítele, pokud je cíl zasažen někým jiným, ztrácí efekt.

 

BIOTIC GRENADE - Ana hodí bombu, která v menším prostoru uzdravuje spoluhráče a zároveň poškozuje nepřítele. Zasažený nepřítel se na krátkou chvíli nemůže vyléčit.

 

NANO BOOST (Ultimátní schopnost) - Poté, co Ana zasáhne spojence, dočasně se mu navýší rychlost a schopnost poškodit nepřítele, kterému se tyto schopnosti naopak sníží.

x1l45wmd89_50a21b6fb0502955c6f59ae9dc50d5239592abb8_1494758711_7554.jpg

 

Příběh

 

"EVERYONE MUST FIND THEIR CAUSE."

 

Ana je jedna ze zakládajících členů týmu Overwatch, využívá svých dovedností a znalostí k obraně těch, na kterých jí záleží. Stejně jako její dcera Fareeha Amari - Pharah, byla narozena se symbolem (ochrany) "Eye of Horus".

 

Ana je považována za jednoho z nejnebezpečnějších odstřelovačů na světě. Za život,  který vezme, si udělá zářez na své pušce.

Když "Omnic Crisis" těžce zasáhla Egypt, museli se ostatní spolehnout na bezpečností jednotku elitních odstřelovačů. Mezi nimi byla i Ana, která byla považována za jednu z nejlepších ve svém oboru. Stala se jednou ze zakládajícíh členů týmu Overwatch, který úspěšně ukončil válku.

 

Po úspěšné operaci Overwatch, Ana několik roků sloužila u Jacka Morrisona (Soldier: 76). Její dcera chtěla vstoupit do týmu také, ale toho se Ana bála a byla proti tomu. Tak vznikl spor mezi matkou a dcerou. Ana byla aktivní až do svých padesáti let, do doby než si mysleli, že umřela při osvobozování rukojmí, v operaci známé také jako "Widowmaker".

 

Ve skutečnosti Ana útok přežila, jen ji o pravé oko připravila Widowmaker. Během svého zotavování se nechtěla zapojit do konfliktu, ale také si uvědomovala, že nemůže jen tak sedět a dívat se, jak trpí nevinní lidé. Znovu se přidala k boji, aby ochránila své nejbližší, na kterých jí záleží. Napsala dopis dceři, kde vysvětlila svoji nepřítomnost.

 

"I DON'T CARE ABOUT YOUR WAR, BUT I DO CARE ABOUT YOU. YOU NEED ME, JACK. YOU NEED SOMEONE TO WATCH YOUR BACK."

V obleku nájemného vraha úspěšně sabotovala několik operací teroristické organizace Talon, díky tomu získavala pozornost od Reapera a jeho skupiny Hakim.  Věděl o ní i Jack Morrison (Soldier: 76). Konflikt vyvrcholil nalákáním Any a Jacka do pasti, kterou vytvořila organizace Hakim v Gíze. Ana společně s Jackem donutili Reapera, aby se stáhl poté, co si sundal masku. Znechucena jeho vzhledem si připoměla, že za jejich utrpení může Overwatch. Při setkání Ana vysvětlila, že se bála o Jacka, ne o válku, ve které bojovala. Poté, co se rozešli, se Ana rozhodla, dohlížet na Jacka.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Ales_CZ 26.03.2018 10:02

Nejzajímavější na Aně je, že míří pomocí oka, na které nevidí

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet