Sombra

 

Role: Offenseh2hlcn94i8_87f3448be0b8677fdb5d75fdcb0033239e022c94_1494528921_9604.png

Pravé jméno: Olivia Colomarová

Věk: 30

Povolání: Hacker

Základna operací: Dorado, Mexico

Frakce: Talon, Los Muertos (dříve)

 

Schopnosti

 

MACHINE PISTOL - Plně automatická zbraň na krátkou vzdálenost, která má v zásobníku 60 kulek.

 

HACK - Sombra hackne nepřátelského hrdinu a ten nemůže po určitou dobu používat svoje schopnosti. Dále může Sombra hacknout health packy, které se začnou regenerovat mnohem rychleji a pro nepřátelský tým se stanou nepoužitelné.

 

THERMOPTIC CAMO - Somba se stane neviditelná a pohybuje se značně rychleji. Výstřel, použití ofensivních schopností nebo jakékoliv zranění zruší neviditelnost.

 

TRANSLOCATOR - Sombra hodí plochu pro teleportaci a může se na ní vrátit kdykoliv i během souboje.

EMP - Sombra vyšle elektromagnetickou energii, která zničí všechny bariéry a štíty nepřátelského týmu a hackne všechny nepřátele v dosahu EMP.

5deuqcaceb_87f3448be0b8677fdb5d75fdcb0033239e022c94_1494528921_9193.jpg

 

Příběh

 

"EVERYTHING CAN BE HACKED… AND EVERYONE."

 

Sombra využívá informace i proti těm nejznámějších hackerům celého světa.

 

Už před dlouhou dobou si vytvořila přezdívku "Sombra," ░░░░░░ byla jedním z mnoha dětí, které byli osiřelé v důsledku Omnic krize. Její země byla zdevastována a ona přežila jen díky svým schopnostem hackování a práce s počítačem.

 

░░░░░░ se přidala do Mexického gangu Los Muertos, kde pomáhala s takzvanou revolucí proti vládě. Los Muertos věří tomu, že změna v Mexiku pomohla hlavně bohatým a vlivným, naopak vůbec nepomohla těm, kteří to nejvíce potřebují.

 

Po mnoha úspěšných útocích ░░░░░░ věřila svým schopnostem, ale byla chycena při útoku na stránky globálního spiknutí. Protože její bezpečnost byla nenapravitelně narušena, ░░░░░░ byla donucena zahladit veškeré stopy svojí identity a začala se skrývat.

 

Později se znovu objevila jako Sombra, vrátila se mnohem mocnější a byla rozhodnutá objevit pravdu o spiknutí, které našla. Směle vypustila svůj řetězec hacků a díky tomu získala spoustu obdivovatelů, mezi které patřila i organizace Talon. Připojila se k Talonu, který by měl mít na svědomí masivní kybernetické útoky na různé korporace, které jsou důležité pro vládu. Výsledky těchto útoků byly podmětem pro revoluci v Mexiku proti LumériCo a také narušili bezpečnostní systém Volskaya Industries, hlavního výrobce zbraní pro Ruskou obranu v boji proti Omnicům.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet