Sigma

  sigma    new    hero   

 

Role: tankphfbx386ae_45e3c716254f33275d26213341bdd28e1ea8ce45_1563916965_4061.png

Pravé jméno: Siebren de Kuiper

Věk: 62

Povolání: astrofyzik 

Základna operací:  The Hague, Nizozemsko (dříve)

Frakce: Talon

 

 

Schopnosti

 

HYPERSPHERES - Střelí dvě gravitační koule, které se mohou odrazit od zdí, po krátké době implodují a poškodí nepřítele ve značném dosahu.

 

EXPERIMENTAL BARRIER - Vytvoří létající bariéru, která se dá umístit jakýkoliv směrem. Sigma ji může kdykoliv zrušit a přemístit na jiné místo.

 

KINETIC GRASP - Pohltí projektily ze vzduchu a přemění je na štít.

 

ACCRETION - Vytvoří kus hmoty, kterou hodí proti nepříteli a odkopne ho.

 

GRAVITIC FLUX - Vyletí do vzduchu, zvedne nepřátele v cílené oblasti do vzduchu, a poté je znovu hodí dolu proti zemi.

 

 

Příběh

 

"THE UNIVERSE SINGS FOR ME"

 

Život výborného astrofyzika Dr. Siebren de Kuiper se navždy změnil, když se mu pokazil experiment a dal mu schopnost kontrolovat gravitaci. Toho využila zločinecká organizace Talon.

 

De Kuiper byl ve svém oboru považován za průkopníka. Jeho životní práce, byl způsob, jak využít gravitační sílu. Byl známý díky své výstřední osobnosti a díky průkopnickému výzkumu. Většinu studií prováděl ve své laboratoři v Haagu. Věřil, že už je blízko k dosažení svého cíle a provedl svůj nejdůležitější experiment na mezinárodní vesmírné stanici.

 

Ale něco se pokazilo a spustila se krátká formace černé díry. De Kuiper byl vystaven této energii jen na okamžik, přesto utrpěl vážné psychologické poškození. Kolem něj se začaly tvořit podivné výkyvy gravitace, vrcholící a klesající s jeho reakcemi v čase. Musel být okamžitě evakuován.

 

Po návratu na Zemi byl De Kuiper umístěn do karantény v tajném vládním zařízení. Mezi jeho chvástáním o vzorcích vesmíru, duševním poškozením, které utrpěl, a gravitačními anomáliemi, které se kolem něj děly, byl považován za nebezpečného a roky byl zadržován pod názvem „Subject Sigma“. Doktor, izolovaný a neschopný ovládat své síly, ustoupil do své vlastní mysli. Myslel si, že už nikdy neuvidí vnější svět.

 

Když Talon objevil existenci De Kuipera, infiltrovali zařízení a vysvobodili ho z karantény. Jak to u Talonu bývá, jeho schopnosti využili pro výzkum k dalšímu rozvoji svých plánů. Po nějaké době, De Kuiper pomalu získal kontrolu nad svými schopnostmi. Teď se gravitace pohybovala podle jeho vůle a on byl blíž než kdy jindy k dosažení svého životního cíle. 

 

De Kuiper nadále rozvíjí své síly v naději, že odhalí tajemství vesmíru, aniž by si byl vědom toho, že Talon vyžívá jeho i jeho výzkum.

 

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskusia

MartinTmCZE 23.07.2019 23:29

Já nevím Chápu, že ty abilitky jsou překlad přímo z originálu, ale "Vznášející se bariéra, která se dá kdykoliv zrušit, ale její zdraví se nevynuluje" come on, to mi fakt nic neřekne 😁😁

Housac 24.07.2019 20:58

Ano, bohužel je to tak, taky jsem to nechápal, až po shlédnutí videa, kde jsou všechny schopnosti ukázány.

Redaktor Overwatch.cz

Housac 24.07.2019 21:46

snad to bude takto lepší

Redaktor Overwatch.cz

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený.
Prihlásiť sa
alebo
Registrovať nový účet