Animated Shorts

 

Reunion (McCree & Ashe)

V hlavní roli McCree a naše nová hrdinka, vůdce Deadlock Gangu - Ashe!

Jak dopadne střet mezi starými známými?

 

 

Shooting Star (D.Va)

I naše hrdinka má slabé stránky. Příběh vypráví o zachraně města před smrtícími nepřáteli.

O tom jak to všechno dopadne se podívejte sami!

 

 

Honor and Glory (Reinhardt)

Na letošním Blizzconu se nám představil další animated short. Tentokrát je hlavním hrdinou Reinhardt.

S ním se podíváme do jeho minulosti

 

 

Rise and Shine (Mei)

"Rise and Shine" nám odhaluje příběh Mei - ta se probudí po několika letech kryogenického spánku. Zjistí, že svět se za ty roky změnil, Overwatch byl rozpuštěn a také, že je posledním přeživším na této stanici. Za pomocí vědy musí najít způsob jak se dostat z Ecopoint: Antartica dřív, než bude pozdě. 

 

 

Infiltration (Sombra)

V tomto díle má za úkol Talon ve složení Sombra, Reaper a Widowmaker najít a zneškodnit důležitý cíl. Ale někdy holt nejde všechno tak, jak je naplánováno, a musí se improvizovat.

 

 

The Last Bastion (Bastion)

Tento příběh je o zapomenutém bojovém robotovi, který se probouzí po dlouhém spánku. Bastion je velmi zvědavý a prozkoumává vše kolem. Avšak brzy zjistí, že není tak těžké aktivovat jeho bojový mód.

 

 

Hero (Soldier: 76)

V tomto díle se Soldier: 76 vydává do města Dorado. Zde má za úkol zneškodnit gang Los Muertos, který v ulicích tohoto města řádí. Myslel si, že staré já v něm již dávno není, ale když si musí vybrat mezi záchranou malé holčičky a dopadnutím jednoho z členů... No, staré zvyky jen tak neumírají!

 

 

Dragons (Genji & Hanzo)

Shimada bratři byli nerozluční, i přesto, že byl každý trochu jiný. Až do toho okamžiku, kdy byl starší bratr Hanzo přinucen svého bratra zavraždit. Každý rok se proto vrací do sídla klanu v Hanamuře, aby uctil památku svého bratra. Ale tentokrát se pro Hanza stane něco nečekaného.

 

 

Alive (Widowmaker & Tracer)

Druhý díl nám vezme na místo, které určitě znáte – King's Row. Zde má mít proslov známý omnic Tekhartha Mondatta. Avšak i přes urputnou snahu Tracer je Mondatta zastřelen přímo před očima davu. A kým jiným, než jedním z nejlepších odstřelovačů – Widowmaker.

 

 

Recall (Winston & Reaper)

V prvním díle se nám trochu představí opičák Winston. Trošičku se dozvíme něco o něm, třeba odkud má své brýle! A taky zde uvidíte jednu ze záporných postav – obávaného Reapera, který se pokusí ukrást data agentů Overwatche. Jestli se mu to podaří, uvidíte ve videu.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskusia

Žiadne komentáre
Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený.
Prihlásiť sa
alebo
Registrovať nový účet