D.Va

 

Role: Tank                             

Pravé jméno: Hana Song

Věk: 19                                       

Povolání: Pilot mecha (dříve pro gamer)

Základna operací: Busan, Jižní Korea

Frakce: Mobilní exo-force korejské armády

 

Schopnosti

 

FUSION CANNONS – D.Va má mecha, který je vybaven dvěma rotačními kanóny s dostřelem na krátkou vzdálenost. Kanóny jsou velice silné, ale pokud jsou aktivní, značně D.Va zpomalují.

 

BOOSTERS – Mech D.Va se vystřelí do vzduchu a letí kupředu. Může se otáčet a měnit směr letu, nebo proletět nepřáteli a odrazit je. Během tohoto letu může také střílet.

 

MICRO MISSILES - Smršť malých vybuchujících raket.

 

DEFENSE MATRIX – D.Va může aktivovat tento přední dálkový štít, který bude odrážet příchozí projektily zpátky do vzduchu.

 

SELF-DESTRUCT (ultimátní schopnost) – D.Va se vystřelí ze svého mecha, mech vybouchne a udělí velké poškození všem nepřátelům v blízkosti.

 

LIGHT GUN – Pokud je D.Va venku ze svého mecha, může pokračovat v boji pomoci jejího blasteru na střední vzdálenost.

 

CALL MECH (ultimátní schopnost) – Pokud je její mech zničen, může si D.Va přivolat nového a pokračovat v bitvě.

 

Příběh

 

"I PLAY TO WIN."

 

D.Va je bývalá profesionální hráčka, která nyní využívá svých schopností k tomu, aby bránila svou rodnou zemi.

 

Před dvaceti lety byla Jižní Korea napadena obří omnic příšerou, která se vynořila z hlubin Východního Čínského moře. Dřív než tuto příšeru stačili zahnat zpět do moře, napáchala katastrofické škody na pobřezních městech. Jako odpověď na tuto událost, se rozhodla vláda Jižní Koreji, vytvořit jednotku mechanizovaných obrněných dronů, pojmenovanou MEKA. Tato jednotka měla za úkol bránit Jižní Koreu, při budoucích napadeních touto hrozbou.

 

Strach vlády byl opodstatněný. Každých pár let se příšera znovu vynořila z moře, aby napadla Jižní Koreu a její sousedy. Omnic se z těchto střetů učil, často přišel s novými zbraněmi a schopnostmi. Žádné střednutí nedopadlo vítězně ani pro jednu stranu, monstrum sice bylo poraženo, ale ne zničeno.

 

Když se jednou omnic vyvinul tak, že dokázal narušit ovládací sítě MEKA, přinutil armádu do svých mechů dávat piloty. Ta hledala vhodné kandidáty. Obrátili se tedy proto na místní profesionální  hráče, kteří měli potřebné reflexy a instinkty k ovládání pokročilých zbraňových systémů mechů. Vybrali si ty největší hvězdy progamingové scény. Jednou z nich byla Hana Song, také známá jako D.Va. Byla známá pro své elitní dovednost, byla obávaným konkurentem, který se snažil vyhrát za každou cenu.

 

D.Va viděla svou novou misi jako hru. Společně s dalšími členy MEKA týmu je vždy připravena zasáhnout a bránit svou vlast. Nedávno začala pro své milované fanoušky streamovat bojové operace, kterých se účastní, a stala se tak světovou ikonou.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskusia

Žiadne komentáre
Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený.
Prihlásiť sa
alebo
Registrovať nový účet