link

Antonio Bartalotti

  antonio    bartalotti    overwatch   

 

"Kdo byl Antonio?

Byl obchodníkem se zbraněmi a dalšími zájmy, čím dál tím méně zákonnými."

~Genji Shimada a Gabriel Reyes

 

Antonio Bartalotti, také známý jako Antonio Giordani, byl zkorumpovaný podnikatel, pašerák zbraní a významná postava v Talonu, působící v Benátkách v Itálii.

 

j4jax8a5a7_781330f32634836e23f0babf030c771cd604a96f_1541961732_5804.png

Status: zesnulý

Národnost: Itálie

Povolání: podnikatel, pašerák

Přidružení: Talon

 

 

Příběh

 

Antonio byl pod dohledem Blackwatch, chtěl v souvislosti s provozováním několika pašeráckých operací, šířit zbraně v celé Evropě. Rozsah jeho spojení s evropskými vládními úředníky, policisty a obchodníky nebyl znám.

 

 

Retribution

"Dobrý večer, veliteli Reyesi. Nějaké nové zprávy? Overwatch protiprávně unesl respektovaného obchodníka?

I kdybyste mě teď unesli, moji přátelé by mě do týdne propustili. Všechno tohle .. divadlo.. je jen ztráta času."

~Antonia poslední slova

Před osmi lety, Antonio organizoval útok proti Overwatchi v Oslu (Norsko). V reakci na to Gérard Lacroix založil v Římě zařízení Blackwatch, aby ho mohli sejmout. Nicméně, tajný agent Talonu, umístil bombu s pokusem zavraždit Lacroixe; ačkoli Lacroix útok přežil, desítky agentů Blackwatch bylo zabito. Krátce poté chtěl Gabriel Reyes odplatu za tento incident a vydal se společně s Jesse McCree, Genji Shimada a Moira O'Deorain na misi, s úmyslem ho zajmout a vyslýchat.

fg7lzczs3q_da9731f35980dbef674a9c6dfb158e9ae4ffea66_1541961731_8162.png

Jakmile se agenti dostali do jeho kanceláře, Antonio řekl, že i kdyby ho zavřeli, jeho "přátelé" ve vládě by ho dostali ven za méně než týden. Reyes na to odpověděl, že má Antonio pravdu, zastřelil ho, a jeho tělo proletělo oknem

 

Následně po tomto atentátu, se v Talonu přesunula moc, což novým příchozím, jako je Maximilien (omnik z Talonu) a Akande Ogundimu (Doomfist), umožnilo vzestup a vyplnit mocenské prázdno. Incident také odstartoval úpadek Overwatche, což nakonec vedlo k jeho rozpuštění. 

 

 

Zajímavosti

  • Jeho pravé příjmení není známé. Spis Blackwatch dokumentuje, že "Antonio Bartalotti" a "Antonio Giordani"  jsou jeho dvě přezdívky. 
  • Antonio má zřetelné kybernetické části viditelné na jeho obličeji.

 

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Housac
Jiří Housa

Housac je autorom 439 článkov. Viac článkov tohoto autora nájdete na tomto odkaze. Pre viac informácií navštívte profil tohoto autora.

Diskusia

Žiadne komentáre
Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený.
Prihlásiť sa
alebo
Registrovať nový účet