Echo

  echo    damage    ptr   

 

Role: damageuj2wdkj3j4_6b25c095a2eb2e6774cc034cc579695803fb6b39_1584733832_8221.png

Pravé jméno: Echo

Věk: není jasné

Povolání: evolučně naprogramovaný robot

Základna operací: Švýcarsko (dříve)

Frakce: Overwatch

 

 

Schopnosti

 

TRI-SHOT - Vystřelí 3 energetické střely v trojúhelníkové formaci.

 

STICKY BOMBS - Vystřelí sérii 3 lepivých bomb, které se na cokoliv přilepí a se zpožděním vybuchnou.

 

FLIGHT - Rychle vzletí, po-té může volně létat.

 

FOCUSING BEAM - Vyšle paprsek, který dává velké poškození, pokud cíl má méně než polovinu životů.

 

GLIDE - Při pádu může plachtit.

 

DUPLICATE (ultimátní schopnost) - Dokáže se přeměnit na jakéhokoliv nepřátelského hrdinu (kromě Echo) na 15s. Získá všechny schopnosti "převzatého" hrdiny a zároveň se zvýší nabíjení své ultimátky.

 

 

Příběh

 

"IT’S GOOD TO BE BACK."

 

Origins

Pro zmapování původu projektu Echo se musíme ponořit do historie singapurské vědkyně doktorky Miny Liao, kterou můžeme znát jako jednu zakládající členku organizace Overwatch. Před Overwatchem byla doktorka  považována za jednu z předních odborníků v oblasti robotiky a umělé inteligence, která byla zaměstnána u známe společnosti Omnica Corporation. Tam pracovala v týmu, který byl zodpovědný za návrh a vytvoření omniků, kteří nakonec vedli válku proti lidskosti při Omnické krizi. Proto se nakonec dala k Overwatch, aby pomohla omniky zastavit.

 

Snila o zlepšení situace mezi omniky a lidmi. To byl základ projektu Echo. Avšak kvůli omezení výzkumu a vývoje umělé inteligence po Omnické krizi byla společnost Liao nucena omezit schopnosti Echo. To, co vytvořila, byl adaptivní robot, který mohl být naprogramován tak, aby se naučil různé funkce: cokoli od lékařské podpory po konstrukci. Echo byl úspěšně použit na testovacích misích spolu s týmy Overwatch, ale vedení Overwatch se zdráhalo dát jej do plné služby.

 

Reunion

Pravda však byla, že Liao naprogramovala Echo se silnou, všeobecnou umělou inteligencí, která se učila pozorováním. Po tisících hodinách v přítomnosti vědce byla řada chování Liao (včetně její řeči) přijata robotem Echo. Toto tajemství bylo známo jen velmi málo, včetně agenta Blackwatch Jesse McCree, který byl občas povolán, aby vědkyni ochránil. Když byla Liao zabita při útoku na zařízení Overwatch, vedení Overwatch se zdráhalo pokračovat v provádění takového nebezpečného projektu a veškerý vývoj na projektu Echo byl zastaven a robot byl umístěn do karantény.

 

Overwatch 2

Když se Echo poprvé spojil s novým Overwatch týmem, aby bránil Paříž proti invazi Null Sector, konečně věděla jaké to je se stát pravým člen týmu. Ale protože je vystavena novým lidem, novým myšlenkám a novým situacím bez vedení Liao, aby ji vedla, nikdo neví, jak se může v budoucnu vyvíjet.

 

 

Gameplay na PTR

 

První zmíňka o Echo v roce 2018 ZDE!

Potvrzení nového hrdiny ZDE!

 

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet