Zenyatta

 

Role: Support3gj4zi2uam_51cd67b1f1c858af5c2523177f25377f0fb97616_1494758712_2465.png

Pravé jméno: Tekhartha Zenyatta

Věk: 20

Povolání: potulný guru a dobrodruh

Základna operací: klášter Shambali, Nepál (zničeno)

Frakce: The Shambali (rozpuštěna)

 

Schopnosti

 

ORB OF DESTRUCTION - Zenyatta vypustí své energetické orby, a to buď po jednom, nebo při shromáždění dostatečné síly všechny rychle za sebou.

 

ORB OF HARMONY - Zenyatta vyšle orb na rameno přátelské jednotky. Cíli se budou pomalu obnovovat životy po celou dobu, kdy je Zenyatta naživu. Aktivní může být vždy jen jeden Orb of Harmony.

 

ORB OF DISCORD - Nepřítel, na kterého se vyšle tento orb, bude po celou dobu, kdy je Zenyatta naživu, mnohem zranitelnější. Aktivní může být vždy jen jeden Orb of Discord. 

 

TRANSCENDENCE (Ultimátní schopnost) - Zenyatta vstoupí do stavu, který přesahuje smyslové i rozumové možnosti. Během té doby nemůže používat schopnosti ani zbraně, ale zato je nesmrtelný a navíc vyléčí všechny přátelské jednotky v okolí, sebe nevyjímaje.

nynq69jxcg_51cd67b1f1c858af5c2523177f25377f0fb97616_1494758712_4574.jpg


Příběh

 

"TRUE SELF IS WITHOUT FORM.”

 

Zenyatta je speciální druh robotického mnicha, který cestuje světem a hledá duchovní osvícení. Říká se, že ti, kteří mu zkříží cestu, už se po setkání s ním nikdy nechovají stejně.

 

Před mnoha lety, po válce mezi lidmi a roboty, objevila jedna skupina vyhnaných robotických mnichů nové, neuvěřitelné schopnosti. Popsali je jako duchovní probuzení. Díky tomu opustili svůj naprogramovaný život v klášteře hluboko v Himalájích. Po několika letech meditování na prahu samotné přírody zjistili, že jsou něco více, než jen umělá inteligence. Jsou jako lidé, mají totiž vlastní duši.

Po dosažení duchovní rovnosti s lidmi se mniši vedení tajemnou Tekharthou Mondattovou rozhodli, že začnou obnovovat vztahy mezi lidmi a roboty, které se rozpadly v poslední válce. Jejich hlásání dojalo miliony osob po celém světě, a tak se mniši stali celosvětovými celebritami.

 

Nicméně jeden z mnichů, Zenyatta, nesouhlasil s novým směrem, kterým se vydali. Věřil, že problém mezi lidmi a roboty se nedá vyřešit dogmatickým myšlením, ale skrze mezilidské spojení při osobním setkání.

 

Nakonec se Zenyatta vydal svou vlastní cestou. Opustil klášter, aby putoval po světě a pomáhal těm, kteří potřebovali najít vnitřní klid. Když to bude nezbytné, pustí se i do boje, aby ochránil bezbranné roboty nebo lidi.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Housac
Jiří Housa

Housac je autorem 476 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.

Diskuze

McCree 27.10.2017 14:39

Super hrdina, akorát ultina se mi moc nelíbí, jinak je OK

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet