Poslední otevřený beta víkend

Poslední otevřený beta víkendOde dneška (15. 4. 2016) až do neděle (17. 4. 2016) budou otevřeny beta servery mnoha dalším hráčům. Beta víkend začal dnes v 18 hodin a skončí v neděli v 6 hodin ráno. Již od brzkých hodin uděluje Blizzard přístupy na herní konta, která náhodně vybere. Jakmile budou pozvánky rozeslány, mohou hráči hru stáhnout a nainstalovat přes Battle.net klient.

Pokud budete do stresového testu vybráni, obdržíte e-mail s informacemi o celé akci, ovšem může se stát, že e-mail bude zpožděn, takže doporučujeme sledovat buď Battle.net klienta nebo Battle.net Account Management.

Detaily testování

Během testování budou mít hráči přístup ke všem 21 hrdinům a určitým mapám: Hanamura, Route 66 a Nepal. Poslední přidané funkce v testování nebudou zahrnuty.

Jedná se hlavně o test stability, takže se chce Blizzard zaměřit hlavně na technickou stránku hry, která zahrnuje například funkčnost hry na hráčských počítačích, stabilitu serverů, reporty kritických chyb a jiné problémy, které znepříjemňují herní zážitek.

Kam sepsat zpětnou vazbu?

Veškerou svou zpětnou vazbu můžete směřovat na americká Overwatch fóra, která sledují vývojáři i komunitní manažeři Overwatche.

 

Dostali jste se do beta testování?Naposledy upravil/a Bellatrix 15.04.2016 v 22:34:29.

Možnosti
Diskuze

Sabeatine

Ceris
by me zajimalo, proc tomu rikate open beta, kdyz to s open betou nema nic spolecnehokdyztak tak closed alpha nebo closed beta, ale ne open
Autor při tvořbě článku za pět dvanáct asi neměl čas ani přemýšlet nad tím, co píše a že si to odporuje ^^

Sabeatine

Já teda nevim... ale web, věnovaný POUZE hře Overwatch... by si možná mohl alespoň vyzjistit PRAVDIVÉ informace a nepsat lži. NEJEDNÁ se ANI o otevřený beta víkend, to by snad došlo každému přinejmenším ve chvíli, kdy píše, že Blizzard rozesílá náhodně pozvánky, takže to asi nebude open ale closed... Stejně tak se NEJEDNÁ o poslední beta víkend... Zcela mi uniká smysl webu, který se týká pouze jediné hry a ani není schopen napsat relevantní a pravdivé informace. Ty si raději přečtu někde, kde je mají správně a včas s předstihem. Napsat v pátek, že je od pátku poslední open beta, když se jedná o closed betu a rozhodně ne poslední... To už se nemusíte obtěžovat to psát vůbec, je to celkem zbytečné. A s přihlédnutím na fakt, že tento web se nevěnuje ničemu jinému je to opravdu dost smutné.

Ceris

by me zajimalo, proc tomu rikate open beta, kdyz to s open betou nema nic spolecnehokdyztak tak closed alpha nebo closed beta, ale ne open

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet

Hodnocení
Líbí se Vám tento článek od tohoto autora? Ohodnocením autora nám pomáháte zlepšovat kvalitu článků.
O článku
Kategorie Novinky
Autor článkuEllendway
Zdroj článku odkaz
Pomocný autorNení
O autorovi

Ellendway
Vojtěch Daněk

Šéfredaktor, který ke své práci potřebuje tři monitory, desítky otevřených záložek v prohlížeči, hromadu výběrové kávy a dobrou hudbu.

Pro Blizzfan, resp. WoWfan píši přes sedm let. Starám se také o diskuzní fórum. Za sedm let jsem zažil mnoho, včetně práce v herním průmyslu, kde jsem si vyzkoušel Goodgames Studios, Wargaming Europe nebo Blizzard Entertainment.

Když zrovna nepíšu nebo se nestarám o chod webu, „snažím se fungovat“ jako Application Support & Change Manager v jedné docela velké přepravní firmě. Jsem si jistý, že ji znáte – objevujeme se ve Formuli 1, Grand Tour nebo přepravujeme vše možné… a vlastně i nemožné.


Ellendway je autorem 3 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.