Nový rok a nové webové stránky

Nový rok a nové webové stránkydefault.png

Společně s Novým rokem jsme se rozhodli, že posuneme naše weby zase o kus dál. Na novém webovém systému pracoval Patrik Hoffmann již nějakou tu dobu a před několika dny přišel konečně ten pravý čas, kdy začneme s přesunem na nový systém.

Webové stránky byly kompletně přepracovány, což jste si asi stihli všimnout. Mezi největší novinky rozhodně patří nový vzhled, přepracované diskuze ke článkům, nové ankety, uživatelské avatary nebo například uživatelský seznam oblíbených článků.

Při přesunu webu ovšem mohlo nastat pár problémů, které jsme nemuseli najít nebo jsme mohli přehlédnout, ač jsme se snažili vše dokončit. Pokud naleznete článek, který se nezobrazuje dle vašich představ, chybí v něm obrázky, text vypadá špatně nebo cokoli jiného, dejte nám, prosím, vědět přes červené tlačítko Nahlásit článek, které naleznete v možnostech článku.

 

nz0f4mvu2syc84l_1483279361.png

Tlačítko pro nahlášení chybného obsahu článku.

 

Zda přijdete na to, že vám na novém webu chybí nějaká funkce, naleznete něco, co nefunguje, jak by mělo nebo máte jen prostě pocit, že nám chcete sdělit zpětnou vazbu, rozhodně neváhejte, napište nám do komentářů nebo třeba na naše fórum, kde máme vytvořenou speciální sekci i návrhy pro Blizzfan weby.

Rád bych také upozornil na fakt, že v průběhu několika týdnů, budeme stále funkce a rychlost webu upravovat. Máme mnoho nápadů, které chceme realizovat. O změnách, vylepšeních a nových funkcích vás budeme informovat a samozřejmě budeme rádi, když nám pomůžete a zašlete nám své názory.

Závěr nezbývá nic jiného než vám popřát vše nejlepší do nového roku, mnoho úspěchů a štěstí jak ve hře, tak v životě. Doufáme, že se budeme na našich webech potkávat pravidelně a zachováte nám přízeň.

Za celý Blizzfan.cz tým,
Ellendway


Možnosti
Diskuze

NETplayer

Jsem nováčkem na techto stránkách ale nepovedlo se mi otevřít pár stránek v seriálech např. další díly v sekci legenda mezi legendami nebo odkazi na díly v sekci Bez peněz k legendám přilez nebo díly v sekci zaostřeno na kartu.nikdy jsem ty díly na starých stránkách nečet tak ani nevim jestli tam jsou nebo ne.Jinak super stránky.

Darklifer

Dobrý den,
vzniklo pár problémů při konverzích staré databáze, budeme se muset podívat na staré články, které jsou případným převodem rozbité. Velmi nám pomůžete, když nám dáte přesně vědět odkud kam nefungují odkazy.

Darklifer

Ohledně článků v sekci seriálů... tam je problém způsobený původním špatným formátováním URL adres, nicméně články by měly reálně existovat, podívám se na to a odkazy případně opravím.

MPosp

Pěkné a přehledné, dobrá práce )
Mám dvě připomínky : 1.) ač v diskusním příspěvku (komentáři) odřádkuji, po jeho uložení a zveřejnění takto vytvořené odstavce zmizí a text se slije do jednoho. 2.) Jsem zvyklý být kdekoli přihlášený celý den a ve volných chvilkách si tyto weby procházím. Zde mě to ale teď neustále odhlašuje a musím se přihlašovat znovu, což je opruz především v případě dlouho rozepsaných příspěvků ...

djmetla

Myslím že to už funguje

Programátor Overwatch.cz

MPosp

@djmetla
Bezva!
... dokonce i v původních komentářích ;o)

Toubi

Na první pohled pěkná změna, určitě to bude přechod k lepšímu. +1

Hanzias

Tady Patrik si zaslouží velkou poklonu a hlavně vlastní Kult Zatracených! Ačkoliv jsem ve většina věcí docela konzervativní, s tímhle se zcela jistě sžiju za chvilku.

Sir Finley Mrrgglton

"Padesát tisíc zlatých ročně za dětskou školku, a oni tomu říkají kult."

Oisin

Hezký nový rok všem. Na mobilu i PC to jde bezvadně. Vypadá to přehledně, pokrokově a moderněji takže dobrá práce!

morver

Super práce, nový vzhled je velice povedený. Jen bude asi chvilku trvat zvyknout si kde co je

djmetla

tiež som na začiatku nemal prehľad a to som to programoval. Sranda že týždňe som behal po starých weboch a dodnes sa tam nevyznám. Toto je celkom jednoduché plní to účel. no je to prvá etapa, ďaľšia je omnoho zaujímavejšia.

Programátor Overwatch.cz

Cerauos

Palec nahoru za nový design, jen pár pointů bych měl:
1) nadpisy bych nedával kurzívou, vypadají normálně lépe
2) sjednotit jazyk stránky (u statického obsahu) - např. "Najčítanejšie články" atd.
3) pod komentáři (pokud uživatel není přihlášený) není možnost jako "Musíte se přihlásit abyste mohli komentovat", takže není zřejmé, že tu ta možnost je
4) Okno pro psaní komentáře by mohlo být větší, takhle jdou přečíst jen 2 řádky a člověk musí zbytečně scrollovat
Šťastný Nový rok i Vám :-))

djmetla

Všetko splnené ďakujem za feedback. Očakávam aj iné.

Programátor Overwatch.cz

djmetla

Prepáč zabudol som na tie nadpisy čoskoro spravím

Programátor Overwatch.cz

bulljoker

pff na učtu registrace 28.12.2016, ale jak jsou tu dlouho doopravy!?

djmetla

Bohužiaľ tento údaj nemohol byť obnovený, pretože neexistoval :/. Ale slubujem že všetci, ktorí majú tento dátum tam budú mať Vanilla member aspoň

Programátor Overwatch.cz

Sir Finley Mrrgglton

Vážne super práca... konečne sa poviedky dajú čítať aj na mobile! :3

Zug

Úžasné. Nový vzhled je hezky moderní.

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet

O článku
Kategorie Hlavní
Autor článkuEllendway
Zdroj článku odkaz
Pomocný autorNení
O autorovi

Ellendway
Vojtěch Daněk

Šéfredaktor, který ke své práci potřebuje tři monitory, desítky otevřených záložek v prohlížeči, hromadu výběrové kávy a dobrou hudbu.

Pro Blizzfan, resp. WoWfan píši přes sedm let. Starám se také o diskuzní fórum. Za sedm let jsem zažil mnoho, včetně práce v herním průmyslu, kde jsem si vyzkoušel Goodgames Studios, Wargaming Europe nebo Blizzard Entertainment.

Když zrovna nepíšu nebo se nestarám o chod webu, „snažím se fungovat“ jako Application Support & Change Manager v jedné docela velké přepravní firmě. Jsem si jistý, že ji znáte – objevujeme se ve Formuli 1, Grand Tour nebo přepravujeme vše možné… a vlastně i nemožné.


Ellendway je autorem 3 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.