Další hráč z týmu Dallas Fuel byl suspendován

  league    liga    dallas   

 

Overwatch League dnes oznámila, že nový tank hráč Minseok "OGE" Son, který hraje za Dallas Fuel, byl pozastaven na čtyři zápasy.

 

"Od dnešního dne je hráč týmu Dallas Fuel - Minseok "OGE" Son pozastaven na čtyři zápasy, za "boostování accountu" v létě roku 2017," uvedla Overwatch League ve svém prohlášení. "Boostování accountu, který byl za účelem zvýšení skill ratingu jiných uživatelů, je v rozporu s hodnotami Overwatch League a porušuje Licenční smlouvu s koncovým uživatelem Blizzardu."

OGE je nový přírůstek do týmu Dallas Fuel. Tam měl vyplnit mezeru hlavního tanka, kterou zanechal Félix "xQc" Lengyel, který byl propuštěn z týmu začátkem tohoto měsíce po opakovaném porušování kodexu chování. OGE se s týmem nezúčastnil žádného zápasu před tímto pozastavením.

 

OGE si zahraje v Dallasu 11. dubna ve třetí fázi ligy, řekl zástupce společnosti Dallas Fuel. "Pozastavení OGE ze strany Overwatch League je okamžité, včetně dnešního zápasu," dodal mluvčí. "OGE dorazil tento týden do Los Angeles a začal trénovat s týmem."

 

 

Diskuze

Ceris 24.03.2018 08:01

omlouvam se, ale to jsou zdejsi redaktori opravdu tak neschopni, ze jenom prozenou clanek google translatorem a aniz by ho vubec cetli nebo nedej boze pochopili, o cem se tam vubec pise a opravili ty strasne znejici fraze, tak to proste postnou. Jenom at maji odskrtnute "jo, mam dalsi clanek, zase nemusim tyden nic delat".

GrayWolf 26.03.2018 10:14

Souhlasím, občas by bylo fajn na té češtině zapracovat.

4rdyvcz 23.03.2018 17:33

Snad každej Teammate v Dallas Fuel byl suspendován... To má jako být tým?

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet