Zarya

 

Role: Tankn9h72sf30f_8a61eb6f3b40320a1e4b98e3b48f298f31302df3_1494187943_8835.png

Pravé jméno: Aleksandra Zaryanova

Věk: 28

Povolání: voják

Základna operací: pevnost Krasnoyarsk, Rusko

Frakce: Ruské obranné jednotky

 

Schopnosti

 

PARTICLE CANNON - Zaryin kanón vypustí na krátkou vzdálenost paprsek ničivé energie. Případně může vystřelit nálož, která zraní více nepřátel.

 

PARTICLE BARRIER - Tento kanón také dokáže aktivovat osobní štít, který Zaryu ochrání před příchozími útoky a přesměrovává jejich energii na zvýšení poškození jejích náloží nebo zvětšení šířky paprsku zbraně.

 

PROJECTED BARRIER - Zarya obklopí svého spoluhráče štítem, který pohlcuje útoky a zároveň posiluje její zbraň.

 

GRAVITON SURGE  (Ultimátní schopnost) - Zarya vystřelí gravitační bombu, která do sebe vtáhne všechny nepřátele v dosahu a po dobu jejich uvěznění uděluje poškození.

iicpyhb29q_85a7b4b8af1e691226d6558a9c6abfe90ab06180_1494187911_1019.jpg

 

Příběh

 

"TOGETHER WE ARE STRONG.”

 

Aleksandra Zaryanova je jednou z nejsilnějších žen na světě, oslavovaná atletka, která obětovala osobní slávu k ochraně své rodiny, přátel a země v časech války.

 

Aleksandra se narodila v odlehlé sibiřské vesnici, kterou silně zasáhla krize Omnic, která vypukla před třiceti lety. Přestože ruské síly roboty porazily a vypnuly jejich "omnium", okolí bylo tímto konfliktem zpustošeno. Aleksandra, která byla v té době ještě dítě, tak vyrůstala ve válkou zničené zemi. Jak dospívala, přísahala, že získá sílu, aby mohla lidem pomáhat s obnovou.

 

Aleksandra se zaměřila na vzpírání a kulturistiku a brzy byla identifikována národním atletickým programem jako potenciální hvězda. Trénovala, kdy to jen šlo, prodírala se žebříčkem a reprezentovala svou zemi. Očekávalo se od ní, že otřese dosavadními rekordy nadcházejícího mistrovství světa.

 

V předvečer turnaje však zaútočilo dlouhodobě neaktivní "omnium" ze Sibiře a její vesnice se znovu ocitla ve válce. Aleksandra okamžitě odstoupila ze soutěže a obětujíc život ve slávě a bohatství, který mohla mít, spěchala domů zapsat se do místních obranných sil.

 

A zde nyní slouží - pro někoho je symbolem, pro jiné oddaným spolubojovníkem.  Ale pro Aleksandru samotnou je to příležitost, jak využít svou sílu a ochránit ty, které miluje.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet