Winston

 

Role: Tanko6ioaemm5z_8a61eb6f3b40320a1e4b98e3b48f298f31302df3_1494187943_9105.png

Pravé jméno: Winston

Věk: 29

Povolání: vědec, dobrodruh

Základna operací: Horizon Lunar Colony (kdysi)

Frakce: Overwatch (před rozpadem)

 

Schopnosti

 

TESLA CANNON - Winston ze své zbraně vystřelí jakýsi elektrický impuls, který bude fungovat tak dlouho, dokud budete mít prst na spoušti nebo než vyprázdníte zásobník.

 

JUMP PACK - Pomocí své zásoby energie Winston vyskočí do vzduchu. Při dopadu ochromí všechny nepřátele v okolí a udělí jim poškození.

 

SHIELD PROJECTOR - Winston kolem sebe vytvoří štít ve tvaru bubliny, který absorbuje poškození, dokud se nezničí. Spojenci, kteří jsou také uvnitř štítu, však mohou palbu opětovat.

 

PRIMAL RAGE (Ultimátní schopnost) - Winston se poddá své zvířecí nátuře, navýší se mu životy a stane se téměř nemožné jej zabít. Posílí se mu melee útok a sníží se cooldown na JUMP PACK. Na druhou stranu může v této své ultimátní formě používat pouze melee a JUMP PACK útoky.

rulb2kjash_85a7b4b8af1e691226d6558a9c6abfe90ab06180_1494187911_0696.jpg

 

Příběh

 

"IMAGINATION IS THE ESSENCE OF DISCOVERY."

 

Vysoce inteligentní a geneticky upravená gorila jménem Winston je geniální vědec a největší lidský úspěch na poli genetické mutace.

Horizon Lunar Colony byla založena jako první krok na obnovené lidské cestě za průzkumem vesmíru. Mezi jeho obyvateli byla i skupina geneticky vylepšených goril, na kterých se měly testovat účinky dlouhodobého pobytu ve vesmíru.

 

U jedné takto upravené gorily se však objevil tak rychlý vývoj mozku, že byla přijata pod ochranu doktora Harolda Winstona, který ji učil vědě a inspiroval ji příběhy o lidské vynalézavosti. Jak dny ubíhaly, mladá gorila pomáhala doktorovi s jeho experimenty. Z okna sledovala ten lidský modrý svět a snila o všech nekonečných možnostech, které tam na ni čekaly.

 

Ale její život byl uvržen v chaos, když se ostatní gorily rozhodly vést vzpouru, zabily vědce a prohlásily kolonii za svou. Tehdy Winston převzal jméno svého milovaného člověčího ochránce, postavil raketu a unikl na Zemi. Tam našel nový domov v Overwatchi, organizaci, která reprezentovala vše, co na lidské rase obdivoval. Winston byl nakonec schopen dostát svému hrdinskému ideálu, který si na vesmírné stanici vštípil.

 

Nyní spolu s pádem Overwatche odešel Winston do ústraní a opět zůstal odříznutý od světa, ve který věří. S nadějí však čeká na den, kdy se bude opět moci vrátit jako hrdina.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet