V kompetitivní hře chybí mapa Numbani

  numbani    competitive    game   

 

Během posledních pár týdnů se stalo něco v Overwatchi. V kompetitivní hře chybí africká mapa Numbani a nikdo nemá ponětí, proč.

 

Na Redditu vznikla diskuse, kdo a kdy si naposledy zahrál v kompetitivní hře Numbani. Shodli se, že už nějakou dobu není k dispozici. Zhruba od 15. dubna, napsal jeden hráč do komentářů. "Tento víkend jsem hrál něco kolem 100 her, ale do Numbani jsem ani jednou nedostal," napsal další.

 

V minulosti se stala podobná situace. V mapě Blizzard World vznikl bug a mapa tak byla odstraněna úplně. S Numbani je to jiné, zahrát si ji můžete všude jinde, jen ne v kompetitivní hře. Pokud by se jednalo o velký problém, odstraněna by byla úplně.

 

Vývojáři hry v minulosti diskutovali o tom, že každou kompetitivní sezónu budou měnit oběh map ve hře. Je možné, že Numbani byla odebrána z kompetitivní hry úmyslně, ale nijak nám to nebylo oznámeno. Na druhou stranu se tak stalo na konci 15. sezóny. Jedná se snad o test?

 

Pravděpodobně nejde o nic závažného, ale vzniká nám otázka kdy se mapa vrátí?

 

Všimli jste si, že mapa chybí? Jaký to má podle vás důvod? Dejte nám vědět do komentářů!

 

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Housac
Jiří Housa

Housac je autorem 476 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet