Shorts

Jak již z názvu vyplývá jedná se o krátké animované filmečky o hrdinech, kteří vás budou provázet hrou! Jakou postavu si nakonec vybere vy, je jen a jen na vás! 


Infiltration

Sombra, nová postava a její krátký příběh. O tom jak je zručná v hackování či ovládání zbraní není pochyb, však posuďte sami!


The Last Bastion

Tentokrát se celý příběh točí kolem Bastiona, posledního z omnics, který v přilehlém lese přežil souboj s lidskými jednotkami. Na slova chudý příběh klade důraz na střet mohutné mechanické síly a nově navázaného přátelství.


Hero

Jeden voják, mexický gang a malá holčička. Tentokrát příběh zaměřený na Soldiera: 76! Uvidíme exploze a pořádnou bitku, tak na co ještě čekáte?


Dragons

Luk a šíp, hlavní zbraně hrdiny Hanza proti němuž nastoupí jeho bratr Genji společně ze svým mečem a shurikeny! Kdo vyhraje? Podívejte se sami!


Alive

Obě jsou rychlé,ozbrojené a ještě k tomu holky! Widowmaker nebo Tracer? Pojďte se podívat na druhý díl a vyberte si sami!


Recall

První díl animovaného dobrodružství je tady! Opičák Winston a nebo radši smrťák Reaper? Kterého si oblíbíte je opět jen na vás! Naposledy upravil/a PanOlda 14.11.2016 v 17:20:17.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet