Shorts

ShortsJak již z názvu vyplývá jedná se o krátké animované filmečky o hrdinech, kteří vás budou provázet hrou! Jakou postavu si nakonec vybere vy, je jen a jen na vás! 


Infiltration

Sombra, nová postava a její krátký příběh. O tom jak je zručná v hackování či ovládání zbraní není pochyb, však posuďte sami!


The Last Bastion

Tentokrát se celý příběh točí kolem Bastiona, posledního z omnics, který v přilehlém lese přežil souboj s lidskými jednotkami. Na slova chudý příběh klade důraz na střet mohutné mechanické síly a nově navázaného přátelství.


Hero

Jeden voják, mexický gang a malá holčička. Tentokrát příběh zaměřený na Soldiera: 76! Uvidíme exploze a pořádnou bitku, tak na co ještě čekáte?


Dragons

Luk a šíp, hlavní zbraně hrdiny Hanza proti němuž nastoupí jeho bratr Genji společně ze svým mečem a shurikeny! Kdo vyhraje? Podívejte se sami!


Alive

Obě jsou rychlé,ozbrojené a ještě k tomu holky! Widowmaker nebo Tracer? Pojďte se podívat na druhý díl a vyberte si sami!


Recall

První díl animovaného dobrodružství je tady! Opičák Winston a nebo radši smrťák Reaper? Kterého si oblíbíte je opět jen na vás! Naposledy upravil/a PanOlda 14.11.2016 v 17:20:17.

Možnosti
Diskuze
Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet

Hodnocení
Líbí se Vám tento článek od tohoto autora? Ohodnocením autora nám pomáháte zlepšovat kvalitu článků.
O článku
Kategorie Hlavní
Autor článkuDarlington
Zdroj článku odkaz
Pomocný autorNení
O autorovi

Darlington
Honza Vavřiník

Darlington je autorem 91 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.