Reinhardt

 

Role: Tank11zpwrhz9v_f7aa77563f0444e9f5b3ce9f04b9013badd8ddc8_1494186755_6916.png

Pravé jméno: Reinhardt Wilhelm

Věk: 61

Povolání: dobrodruh

Základna operací: Stuttgart, Německo

Frakce: Overwatch (před rozpadem)

 

Schopnosti

 

ROCKET HAMMER – Reinhardtovo raketové kladivo je exemplární zbraň, schopná udělit nepříteli obrovské poškození každým svým máchnutím.

 

SHIELD – Reinhardt před sebou vytvoří štít, který absorbuje veškeré poškození. Reinhardt je tak schopen uchránit sebe i své spoluhráče ukryté za štítem. Dokud však nebude štít zničen, nemůže sám útočit.

 

CHARGE – Reinhardt vyrazí vpřed a strhne s sebou nepřátele, kteří mu stojí v cestě. Pokud během charge Reinhardt narazí do zdi, tito nepřátelé utrpí extrémní poškození.

 

FIRE STRIKE - Reinhard před sebou mávne kladivem a vypustí tak na svůj cíl ohnivou střelu, která projde skrz každého nepřítele, kterého se dotkne, a způsobí mu poškození.

 

EARTHSHATTER (Ultimátní schopnost) – Reinhardt udeří svým kladivem do země a srazí k zemi všechny nepřátele před sebou. Udělí jim také značné poškození.

v6bdpjnxx2_f7aa77563f0444e9f5b3ce9f04b9013badd8ddc8_1494186755_6822.jpg

 

Příběh

 

"JUSTICE WILL BE DONE."

 

Reinhardt Wilhelm sám sebe popisuje jako starodávného bojovníka, který žije podle rytířského kodexu hrdosti, spravedlnosti a odvahy.

Overwatch byl založen před více než třiceti lety, aby sloužil jako ochrana proti hrozbě povstání robotů, která probíhala po celém světě. Reinhardt, vysoce postavený německý voják, byl uveden jako součást původního úderného týmu, který zastavil krizi Omnic. Po vyřešení tohoto konfliktu přerostl Overwatch v globální instituci, která dále udržovala mír ve válkou zmítaném světě. Reinhardt se prokázal jako jeden z jeho nejoddanějších bojovníků.

 

Reinhardtova unikátní etika a persona mu vynesly obdiv jeho druhů i nadřízených. Nikdy se nebál říct, co si myslí. Byl nejvýznamnějším stoupencem Overwatche, a když bylo třeba, také jeho největším kritikem, který všem neustále připomínal, že Overwatch má sloužit dobru.

 

Reinhardt sloužil téměř až do svých šedesáti let a poté byl postaven před povinný odchod do důchodu. Konec jeho aktivní služby v bojových operacích jej sklíčil, neboť se začal obávat, že už je k ničemu a dny jeho slávy jsou u konce. Když nastaly temné časy a Overwatch začal být obviňován z korupce a pobuřování, Reinhardt mohl pouze sledovat, jak se organizace, které zasvětil celý svůj život, s hanbou vzdává.

 

Ačkoliv byl Overwatch nakonec rozpuštěn, Reinhardt nebyl schopen sedět se založenýma rukama, zatímco svět upadal v chaos. Znovu oblékl své brnění a vyrazil do boje za spravedlnost pro celou Evropu jako rytíř ze starých dob. Od té doby chrání nevinné a příslibem lepších zítřků získává srdce i mysli lidí na svou stranu.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet