Overwatch.cz odstávka - Nové webové stránky

Overwatch.cz odstávka - Nové webové stránkyO nových webových stránkách jsme již několikrát informovali v našich novinkách, ale také na našem Facebooku. V první verzi webu bude několik novinek, včetně propracovanější diskuze pod každým článkem – budete moci hodnotit jednotlivé komentáře, budete moci hodnotit články redaktorů pomocí smajlíků, propojit svůj účet s Facebookem a mnoho dalšího!

No a teď to nejdůležitější. S novým webem budeme přecházet na kompletně nový systém, bude se převádět databáze a další „wibbly wobbly… time-y wimey“ věci. To znamená, že od 28. prosince nebudou dostupné registrace, přihlašování a psaní všech článků, včetně těch uživatelských. V průběhu sobotního ráno budou webové stránky odstaveny úplně. Nové webové stránky budou spuštěny na Nový rok, tedy 1. 1. 2017.

O případných změnách budeme informovat na našem diskuzním fóru, které bude stále spuštěné. Aktualizace naleznete také na našem Facebooku.Naposledy upravil/a Ellendway 27.12.2016 v 07:43:16.

Možnosti
Diskuze
Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet

Hodnocení
Líbí se Vám tento článek od tohoto autora? Ohodnocením autora nám pomáháte zlepšovat kvalitu článků.
O článku
Kategorie Novinky
Autor článkuEllendway
Zdroj článku odkaz
Pomocný autorNení
O autorovi

Ellendway
Vojtěch Daněk

Šéfredaktor, který ke své práci potřebuje tři monitory, desítky otevřených záložek v prohlížeči, hromadu výběrové kávy a dobrou hudbu.

Pro Blizzfan, resp. WoWfan píši přes sedm let. Starám se také o diskuzní fórum. Za sedm let jsem zažil mnoho, včetně práce v herním průmyslu, kde jsem si vyzkoušel Goodgames Studios, Wargaming Europe nebo Blizzard Entertainment.

Když zrovna nepíšu nebo se nestarám o chod webu, „snažím se fungovat“ jako Application Support & Change Manager v jedné docela velké přepravní firmě. Jsem si jistý, že ji znáte – objevujeme se ve Formuli 1, Grand Tour nebo přepravujeme vše možné… a vlastně i nemožné.


Ellendway je autorem 3 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.