Overwatch.cz odstávka - Nové webové stránky

Overwatch.cz odstávka - Nové webové stránkyO nových webových stránkách jsme již několikrát informovali v našich novinkách, ale také na našem Facebooku. V první verzi webu bude několik novinek, včetně propracovanější diskuze pod každým článkem – budete moci hodnotit jednotlivé komentáře, budete moci hodnotit články redaktorů pomocí smajlíků, propojit svůj účet s Facebookem a mnoho dalšího!

No a teď to nejdůležitější. S novým webem budeme přecházet na kompletně nový systém, bude se převádět databáze a další „wibbly wobbly… time-y wimey“ věci. To znamená, že od 28. prosince nebudou dostupné registrace, přihlašování a psaní všech článků, včetně těch uživatelských. V průběhu sobotního ráno budou webové stránky odstaveny úplně. Nové webové stránky budou spuštěny na Nový rok, tedy 1. 1. 2017.

O případných změnách budeme informovat na našem diskuzním fóru, které bude stále spuštěné. Aktualizace naleznete také na našem Facebooku.Naposledy upravil/a Ellendway 27.12.2016 v 07:43:16.

Možnosti
Diskuze
Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet

O článku
Kategorie Novinky
Autor článkuEllendway
Zdroj článku odkaz
Pomocný autorNení
O autorovi

Ellendway
Vojtěch Daněk

Šéfredaktor, který ke své práci potřebuje tři monitory, desítky otevřených záložek v prohlížeči, hromadu výběrové kávy a dobrou hudbu.

Pro Blizzfan, resp. WoWfan píši přes sedm let. Starám se také o diskuzní fórum. Za sedm let jsem zažil mnoho, včetně práce v herním průmyslu, kde jsem si vyzkoušel Goodgames Studios, Wargaming Europe nebo Blizzard Entertainment.

Když zrovna nepíšu nebo se nestarám o chod webu, „snažím se fungovat“ jako Application Support & Change Manager v jedné docela velké přepravní firmě. Jsem si jistý, že ji znáte – objevujeme se ve Formuli 1, Grand Tour nebo přepravujeme vše možné… a vlastně i nemožné.


Ellendway je autorem 3 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.