Overwatch League - nová měna, seriál a další.

  league    skins    heroes   

 

Zahájení

  • Overwatch League pre-sezóna se zahajuje už 6. prosince. Pravidelná sezóna začne 10. ledna.
  • V příštím roce budou fanoušci Overwatch League schopni ukázat podporu pro svůj oblíbený tým s in-game skiny.

 

Oficiální stránky OW League: overwatchleague.com

Nové skiny OW League: ZDE!

 

 

League tokens

 

Blizzard zavádí novou měnu do Overwatche, která se bude používat výhradně k nákupu herních položek, aby hráči mohli podporovat své oblíbené týmy Overwatch League.

 

League tokens budou zavedeny na začátku roku 2018 spolu s novými skiny pro všech 26 Overwatch hrdinů pro každý z 12-ti týmů Overwatch League. Hráči jsou schopni kupovat league tokens pouze za reálné peníze, protože 50% příjmů z nákupu půjde do "sdíleného fondu příjmů" pro všech 12 týmů Overwatch League. 

 

Komisař nezmínil, zda jsou tokeny k dispozici pouze prostřednictvím nákupu, nebo jestli budou tokeny - nebo skiny Overwatch League - možné získat z Loot boxů. Stejně tak neuvedl část výtěžku, která půjde do týmu, nebo kolik tokeny a skiny budou stát. 


 

K Overwatch League vznikl seriál videí, které nám představují, jak vzniká liga s nejlepšími hráči - Heroes Born.

 

Episode One

V Heroes Born se podíváme na nejlepších hráče na scéně, co vzbuzuje jejich vášeň soutěžit, jejich vůli pokračovat v tréningu a co to znamená, aby se dostali do Overwatch League.

 

 

Episode Two

Ukončil hraní se svými přáteli v Thajsku, aby se stal soupeřem Soulu v první sezóně - Overwatch APEX - nyní se dostal do Overwatch League. Seznamte se s usmívajícím se vrahem z týmu Dallas Fuel, Pongphop 'Mickie' Rattanasangchod.

 

 

Episode Three

Snaží se vymyslet vlastní legendu, která dokáže odolat drsným prvkům své severské vlasti: to je André 'iddqd' Dahlström z týmu San Francisco Shock.

 

 

Episode Four

Zdolal Twitch, a teď chce zvítězit ve světě: Brandon 'Seagull' Larned z týmu Dallas Fuel.

 

 

Cestou profesionálů 2018

Když se blížíme k zahájení OW League, je načase odhalit systém Overwatch - Cestou profesionálů 2018.

 

 

League Office

Overwatch League komisař Nate Nanzer odhalil podrobnosti o tom, jak uniformy domácích týmů Overwatch League ožijí ve hře jako skiny na začátku roku 2018, a jak je budete moci získat.


 

Housac
Jiří Housa

Housac je autorem 213 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet