Get New Games Cheaper Hottest Deals

Mei

 

Role: Defensezt6y673mkn_f16a1babf70ee2bd75d43fc80508d5684c8cdd43_1494677230_5457.png

Pravé jméno: Mei-Ling Zhou

Věk: 31

Povolání: klimatoložka

Základna operací: Xi´an, Čína 

Frakce: Overwatch (před rozpadem)
 

Schopnosti

 

ENDOTHERMIC BLASTER - Mei vystřelí na krátkou vzdálenost koncentrovaný proud mrazu, který uděluje poškození, zpomaluje a nakonec zmrazí nepřítele na místě. Mei také může použít svou zbraň ke střelbě rampouchů na střední vzdálenost.

 

CRYO-FREEZE - Mei se okamžitě obklopí vrstvou ledu. Zatímco je takto schovaná, ignoruje veškeré poškození a ještě se sama léčí. Nicméně se nemůžete hýbat a ani používat své schopnosti.

 

ICE WALL - Mei vytvoří obrovskou ledovou stěnu, skrze kterou nelze vidět, znemožní pohyb a zablokuje  jakékoliv útoky.

 

BLIZZARD (Ultimátní schopnost) - Mei pošle svého drona na ovládání počasí, který vypouští poryvy větru a sněhu v širokém okolí. Nepřátelé, chycení v blizzardu, jsou zpomaleni a  poškozováni. Ti, co se zdrží příliš dlouho, zmrznou.

6abkoupl6k_957675fce80b2b457986badfb820fb6727045336_1494677231_7773.jpg

 

Příběh

 

"OUR WORLD IS WORTH FIGHTING FOR".

 

Mei je vědkyně, která převzala boj o zachování životního prostředí do vlastních rukou.

 

Přestože hodně lidí svádělo zhoršování podmínek na planetě na příchod nových technologií, drtivý nárůst Omnic populace a drastické zvýšení spotřeby zdrojů, pravá příčina zůstala neznámá. Aby nalezl řešení, postavil Overwatch několik kontrolních stanovišť ve vzdálených a kritických oblastech po celém světě.

 

Mei-Ling Zhou byla členkou této mnohaleté iniciativy. Je to jedinečná klimatoložka, která představila špičkovou inovaci v oblasti manipulace s klimatem, díky které chrání rizikové oblasti v Asii i mimo ni. Byla přidělena na monitorovací stanici programu Watchpoint: Antarctica, kde však došlo ke katastrofě. Náhlá polární bouře zničila veškerou komunikaci a odřízla ji od vnějšího světa. Jediné, co po sobě zanechala, byla poškozená stanice a unavení vědci. Se zmenšujícími se zásobami museli vstoupit do cryospánku a čekat na možnou záchranu.

 

Žádná záchrana však nikdy nepřišla. Místnost se zmrazenými těly týmu byla objevena až o mnoho let později. Mei, stále v cryospánku, jako jediná ještě žila. Svět, do kterého se probudila, mezitím prošel velmi výraznými změnami: frakce Overwatch už neexistoval, klimatické problémy byly ještě horší a žádné z kontrolních stanovišť nebylo v provozu. Všechny stopy, které za tu dobu získali, byly ztracené.

 

Mei se rozhodla pokračovat ve své práci na vlastní pěst. Vybavená přenosnou verzí své klimaticko-manipulující technologie cestuje po celém světě v naději, že obnoví ekologickou síť a vypátrá všechny hrozby pro ekosystém planety.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet