Mei

 

Role: Defensezt6y673mkn_f16a1babf70ee2bd75d43fc80508d5684c8cdd43_1494677230_5457.png

Pravé jméno: Mei-Ling Zhou

Věk: 31

Povolání: klimatoložka

Základna operací: Xi´an, Čína 

Frakce: Overwatch (před rozpadem)
 

Schopnosti

 

ENDOTHERMIC BLASTER - Mei vystřelí na krátkou vzdálenost koncentrovaný proud mrazu, který uděluje poškození, zpomaluje a nakonec zmrazí nepřítele na místě. Mei také může použít svou zbraň ke střelbě rampouchů na střední vzdálenost.

 

CRYO-FREEZE - Mei se okamžitě obklopí vrstvou ledu. Zatímco je takto schovaná, ignoruje veškeré poškození a ještě se sama léčí. Nicméně se nemůžete hýbat a ani používat své schopnosti.

 

ICE WALL - Mei vytvoří obrovskou ledovou stěnu, skrze kterou nelze vidět, znemožní pohyb a zablokuje  jakékoliv útoky.

 

BLIZZARD (Ultimátní schopnost) - Mei pošle svého drona na ovládání počasí, který vypouští poryvy větru a sněhu v širokém okolí. Nepřátelé, chycení v blizzardu, jsou zpomaleni a  poškozováni. Ti, co se zdrží příliš dlouho, zmrznou.

6abkoupl6k_957675fce80b2b457986badfb820fb6727045336_1494677231_7773.jpg

 

Příběh

 

"OUR WORLD IS WORTH FIGHTING FOR".

 

Mei je vědkyně, která převzala boj o zachování životního prostředí do vlastních rukou.

 

Přestože hodně lidí svádělo zhoršování podmínek na planetě na příchod nových technologií, drtivý nárůst Omnic populace a drastické zvýšení spotřeby zdrojů, pravá příčina zůstala neznámá. Aby nalezl řešení, postavil Overwatch několik kontrolních stanovišť ve vzdálených a kritických oblastech po celém světě.

 

Mei-Ling Zhou byla členkou této mnohaleté iniciativy. Je to jedinečná klimatoložka, která představila špičkovou inovaci v oblasti manipulace s klimatem, díky které chrání rizikové oblasti v Asii i mimo ni. Byla přidělena na monitorovací stanici programu Watchpoint: Antarctica, kde však došlo ke katastrofě. Náhlá polární bouře zničila veškerou komunikaci a odřízla ji od vnějšího světa. Jediné, co po sobě zanechala, byla poškozená stanice a unavení vědci. Se zmenšujícími se zásobami museli vstoupit do cryospánku a čekat na možnou záchranu.

 

Žádná záchrana však nikdy nepřišla. Místnost se zmrazenými těly týmu byla objevena až o mnoho let později. Mei, stále v cryospánku, jako jediná ještě žila. Svět, do kterého se probudila, mezitím prošel velmi výraznými změnami: frakce Overwatch už neexistoval, klimatické problémy byly ještě horší a žádné z kontrolních stanovišť nebylo v provozu. Všechny stopy, které za tu dobu získali, byly ztracené.

 

Mei se rozhodla pokračovat ve své práci na vlastní pěst. Vybavená přenosnou verzí své klimaticko-manipulující technologie cestuje po celém světě v naději, že obnoví ekologickou síť a vypátrá všechny hrozby pro ekosystém planety.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Housac
Jiří Housa

Housac je autorem 476 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet