Junkrat

 

Role: Defensedm91dzqnb1_957675fce80b2b457986badfb820fb6727045336_1494677231_2696.png

Pravé jméno: Jamison Fawkes

Věk: 25

Povolání: anarchista, zloděj, milovník trhavin, žoldák, sběrač šrotu

Základna operací: Junkertown, Austrálie

Frakce: Junkers

 

Schopnosti

 

FRAG LAUNCHER - Junkratův frag launcher vystřeluje jednotlivé granáty na poměrně velkou vzdálenost. Ty při dopadu ihned nevybuchují, ale mohou se odrážet od stěn.

 

CONCUSSION MINE - Tato podomácku vyrobená mina je multifunkční pomůckou. Můžete s ní odpálit soupeře mimo mapu, ale slouží i jako poněkud sebedestruktivní metoda cestování mezi patry.

 

STEEL TRAP - Obrovská ocelová past s nabroušenými zuby. Jakmile se protihráč přiblíží, je neomylně lapen, imobilizován a ke své smůle utrží i ztráty na zdraví.

 

TOTAL MAYHEM - Junkratovo nadšení pro výbušniny a jiná nebezpečná udělátka přetrvává i po jeho smrti. Jakmile na bojišti padne, vykutálí se mu několik odjištěných granátů z kapes.

 

RIP-TIRE (Ultimátní schopnost) - Vrcholem Junkratova kutilského umění je výbušnina zabudovaná uvnitř ovladatelné pneumatiky. Po vypuštění ji můžete nasměrovat do hloučku nepřátel, nebo počkat, až sama vybuchne. Speciální bodáková úprava jí umožnuje zdolávat vše, co se jí postaví do cesty, a to včetně zdí. 

fxcqghhwpv_957675fce80b2b457986badfb820fb6727045336_1494677231_7425.jpg

 

Příběh

 

"IT'S PERFECT DAY FOR SOME MAYHEM."

 

Junkrat je ztělesněním dokonalého demoličního kutila libujícího si v chaosu a destrukci.

 

Útok na australské omnium vyrábějící roboty navždy poznamenal oblast Outbacku. Po sérii výbuchů se okolní krajina proměnila v nevlídnou pustinu zaplavenou radiací. Trosky budov neprostupně pokryly zem a učinily toto místo neobyvatelným.

 

Objevili se však tací, kteří pohromu přežili. Společná minulost je sjednotila v anarchistickou a krvežíznivou skupinku zvanou Junkers. Junkrat byl jedním z nich a podobně jako ostatní i jeho nehostinné podmínky naučily technické zručnosti a vynalézavosti. Rozpínající se radiace bohužel ovlivnila chování všech postižených. Někteří se zbláznili, jiní objevili svou skrytou ďábelskou osobnost, či jako Junkrat trávili většinu svých chvil výrobou co možná nejvýbušnějších trhavin.

 

Z řady přeživších vystoupil i díky objevu využití robotických součástek jako lidských protéz. Ačkoli jen někteří znali pravý původ materiálu, stal se terčem mnoha lovců odměn, gangů a vychytrálků, kteří jej pronásledovali na každém kroku až do chvíle, než uzavřel dohodu s vymahačem Roadhogem. Ten se po dlouhém vyjednávání uvolil a za poloviční podíl z kořisti se stal jeho osobním strážcem a přítelem ve zbrani.

 

Před nedávnem Junkrat spolu s Roadhogem opustili Outback a vydali se na dráhu mezinárodního zločinu. Kamkoli tato nerozlučná dvojka vkročí, nezůstane kámen na kameni.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet