Blizzfan.cz - Novinky na webu #1

Blizzfan.cz - Novinky na webu #1default.png

Je to přesně týden, co jsme spustili nové webové stránky pro všechny weby Blizzfanu. Díky zpětné vazbě našich čtenářů jsme mohli přidat a upravit mnoho věcí. V tomto týdenním přehledu zjistíte, co přesně bylo změněno – jsme si jistí, že jste si mnoha věcí všimli, ale přesto bylo změněno i mnoho maličkostí.

 

Opravili jsme hned několik věcí:

 • Doba přihlašování byla prodloužena. Nyní by se nemělo stávat, že budete v průběhu procházení odhlášeni. Stejná věc platí i pro přihlášení přes Facebook.
 • Byly opraveny spoilery ve článcích. Nemusíte se bát, že byste ve článcích necenzurovaně narazili na něco, na co nechcete.
 • Reakce na komentáře by nyní měly fungovat bez problémů.
 • Vyhledávání již nebude hlásit chybu 500.
 • Pokud jste v některých článcích neviděli správně videa, zkuste to znovu. Měla by být již viditelná.
 • A mnoho dalších maličkostí na straně serveru atd…

 

Některé věci prošly také úpravou:

 • Kolonka vyhledávání nyní reaguje až po kliknutí.
 • Komentáře se nyní zalamují. Pokud chcete udělat v komentářích více odstavců, máte zase možnost. Stejně tak je tomu u profilů a informací o redaktorech.
 • Stránky nyní informují o využívání cookies.
 • Bylo zvětšeno písmo ve článcích na 12pt a jako primární font byl zvolen Open Sans.
 • V komentářích jsou vyznačeni autoři článku a členové týmu.
 • Nyní můžete na klíčová slova pod každým článkem kliknout a vyhledat tak podobné články.
 • Nadpis článku již není zobrazen kurzívou.
 • Nové zápatí na webech. Nyní vypadají mnohem lépe.
 • A mnoho, ale opravdu mnoho dalších malých změn.

 

Tím samozřejmě stále nekončíme a budeme i nadále pracovat na tom, aby byly webové stránky příjemnější a kvalitnější. Pokud máte jakýkoli dotaz, připomínku nebo nápad, rozhodně se nebojte a napište nám, oceníme to.

 

Stejně tak platí to, že pokud narazíte na jakýkoli obsah, který je rozbitý nebo se neozbrazuje správně, můžete jej nahlásit pomocí tlačítka Nahlásit článek, které naleznete pod každým článkem (tlačítko se objeví po přihlášení).

 

Za Blizzfan.cz tým,

Ellendway


Možnosti
Diskuze

Ajvngou

Měli byste změnit barvu odkazů - ta světlá žlutá je hodně špatně vidět. Udělejte ji tmavší.

djmetla

Tak pevne verím, že prvá verzia tmavého webu zatiaľ bude stačiť. Samozrejme už teraz vidím niejaké bugy, ktoré musím opraviť a doladiť. No, proste užite si to!

Programátor Overwatch.cz

ItheSlave

Web je skvělý Jenom bych chtěl podotknout že u všech článcích o Legionu ( například: artefakty,lokace,.....)mi to píše error 404

Ellendway

Při přesunu webu se několik článků ztratilo. Rychle jsem projel sekci Legion a chybějící články nahlásil.

Redaktor Overwatch.cz

Esperanta

Zatím nemůžu ani říct, jak Patrikovi děkuju. Moje neaktivita na starém webu byla způsobena i tím, že jsme všechny články kódovali ručně v HTML a kódování samo o sobě sebralo čas, který mohl být věnován jinému článku nebo novince.

Díky Patričku!

Nezmo

Po několik věků jsem neměl možnost se k WoWfanu vrátit a přitom jsem ho sledoval už od dob dávno před zasněženým Northrendem. Kam se WoWfan posunul od těchto dob je neuvěřitelné. Prošel si úpadkem i slávou a dnes je kvalitní ukázkou kvalitní práce od kvalitních lidí.
Jen tak dál WoWfane!

Ellendway

Děkujeme a budeme se snažit.

Redaktor Overwatch.cz

Emoushka

Web je hodně velká paráda... Gratulace vývojáři. To je celé načisto? nebo to na něčem běží od třetí strany?

Nezmo

Psalo se, že vše jede na frameworku Nette, což je kvalitní framework z ruk českých vývojářů. Začátky s ním jsou na trhání vlasů, ale kdo se s ním naučí, najednou má z programování úplně jiný zážitek (i když pořád v PHP ¯\_(ツ)_/¯ )

Ellendway

Jde o kompletně nově napsaný systém. Původně jsme chtěli přesunout web na WordPress, ale Patrik, náš vývojář, se z nenadání objevil, vše nám vymluvil a vytvořil jeho vlastní systém.

Redaktor Overwatch.cz

djmetla

Ďakujem a áno ako bolo spomenuté powered by Nette Framework

Programátor Overwatch.cz

Emoushka

@Nezmo

Jojo. Já s ním už dělám nějakou dobu... Ale ve firmě máme již nějaké knihovny jako nadstavbu a dokumentace nic moc (ona i ta dokumentace Nette sama o sobě taky) a to je do začátku ještě větší chaos.

Nezmo

@Emoushka
No tohle je Nette slabina. Někdy člověk ani neví, že takový solution existuje, protože... dokumentace... Navíc málo kdo rád updatuje staré systémy, takže ještě skákat mezi verzemi Nette, Bootstrapu, jQuery, mPDF a ostatními knihovnami je prostě zážitek do konce života

djmetla

@Emoushka spomínam... je mi opäť zle... bože začiatky boli trápenie

Programátor Overwatch.cz

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet

O článku
Kategorie Hlavní
Autor článkuEllendway
Zdroj článku odkaz
Pomocný autorNení
O autorovi

Ellendway
Vojtěch Daněk

Šéfredaktor, který ke své práci potřebuje tři monitory, desítky otevřených záložek v prohlížeči, hromadu výběrové kávy a dobrou hudbu.

Pro Blizzfan, resp. WoWfan píši přes sedm let. Starám se také o diskuzní fórum. Za sedm let jsem zažil mnoho, včetně práce v herním průmyslu, kde jsem si vyzkoušel Goodgames Studios, Wargaming Europe nebo Blizzard Entertainment.

Když zrovna nepíšu nebo se nestarám o chod webu, „snažím se fungovat“ jako Application Support & Change Manager v jedné docela velké přepravní firmě. Jsem si jistý, že ji znáte – objevujeme se ve Formuli 1, Grand Tour nebo přepravujeme vše možné… a vlastně i nemožné.


Ellendway je autorem 3 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.