Bastion

 

Role: Defenseg2on51czhf_f16a1babf70ee2bd75d43fc80508d5684c8cdd43_1494677230_793.png

Pravé jméno: SST Laboratories Siege Automaton E54, “Bastion"

Věk: 30

Povolání: bojový droid

Základna operací: neznámá

Frakce: Žádná
 

Schopnosti

 

RECON - V Assault módu je Bastion plně mobilní jednotka, vybavena samopalem s dostřelem na střední vzdálenost.

 

SENTRY - V Siege módu přestavuje Bastion statickou zbraň, vybavenou rotačním kulometem, kterým pokropí nepřátele smrští kulek. Zbraň uděluje devastující poškození na krátkou nebo střední vzdálenost.

 

RECONFIGURE - Bastion se může plynule transformovat mezi Assault a Siege módem, aby se adaptoval podmínkám na bojišti.

 

SELF-REPAIR - Bastion si sám obnovuje životy, během tohoto procesu se může pohybovat.

 

CONFIGURATION: TANK  (Ultimátní schopnost) - Bastion se v tomto módu stává plnohodnotným tankem s dalekonosným dělem. V podobě tanku ale zůstává pouze po krátkou dobu.

kurl8lgibe_f16a1babf70ee2bd75d43fc80508d5684c8cdd43_1494677230_757.jpg


Příběh

 

Bastion má za sebou minulost bojovníka nasazovaného do první linie během války označované jako Omnic Crisis. Nyní zvědavý Bastion prozkoumává svět, fascinován krásami přírody, avšak zároveň se má na pozoru před obávaným lidstvem.

 

Přestože byl Bastion původně vytvořený pro mírové účely, vynikají tyto robotické jednotky jedinečnou schopností rychle se překonfigurovat do útočného módu. Během Omnic Crisis ale byli donuceni otočit se proti svým lidským tvůrcům a vytvořilli povstaleckou legii. Po válce byly téměr všechny jednotky rozloženy nebo zničeny a dodnes symbolizují hrůzy celého konfliktu.

 

Jeden Bastion, těžce poškozen v posledních bitvách války, upadl na více než deset let v zapomnění. Celou tuto dobu nehybně ležel vystaven okolním vlivům a korozi, zároveň však díky přírodě pomalu regeneroval. Ve stavu, kdy obrostl šlahouny vinné révy, kořeny rostlin a jeho tělesná konstrukce poskytovala útočiště drobným živočichům, nevnímal plynutí času. Jednoho osudného dne se však nečekaně aktivoval a jeho bojové nasazení nahradil intezivní zájem o přírodní krásy a zvyklosti. Vydal se tedy na prohlídku okolí a s cílem vypátrat svůj účel na válkou zpustošené planetě.

 

I když Bastion navenek působí jemně a neškodně, v okamžiku ohrožení se v něm probudí jeho naprogramované bojové myšlenky a je schopen využít veškeré své schopnosti a zničit vše, co pro něj představuje hrozbu. Vedlo to k několika konfliktům s lidmi, což dospělo k tomu, že se vyhýbá obydleným oblastem a pokračuje v objevování krás přírody.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Housac
Jiří Housa

Housac je autorem 476 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet