Nový hrdina do Overwatch 2: Kiriko!

  kiriko    new    hero   

 

Pojďme se společně podívat na představení nové hrdinky v traileru:

 

 

Jak jste si mohli všimnout, Kiriko je support hrdina, a přichází společně s Overwatch 2.

Který mimochodem, pokud jste to ještě nezaznamenali, vychází 4. října.

 

 

Příběh

Kiriko vyrostla v Kanezaka. Její rodina je spojena s předky, kteří ctí ducha lišky.

Kiriko vychovala její babička, která ji naučila starat se o svatyni, tradice a důležitost komunity. Její matka - ninja, jedná a věří, že si stojí za svým a bojuje za to, co je správné. Díky této výchově se z Kiriko stala kříženec léčitele a válečníka.

 

Kiriko, která je popisována jako trikster, ve skutečnosti vyrostla společně s Hanzem a Genjim. Její matka trénovala všechny tři. Kiriko má ke Genjimu obzvlášť blízko, protože oba jsou uličníci, kteří by se poflakovali v arkádě Hanamura.

 

Kiriko byla svědkem pádu klanu Shimada v mladém věku, včetně atentátu na hlavu klanu. Konkurenční klan převzal vládu, terorizoval komunitu a vzal Kirikova otce jako rukojmí. Aby pomohla v boji proti tomuto klanu, připojila se k malé skupině „ragtag žen a mužů“ zvané Yokai.

 

Její duch lišky je založen na inari (japonský duch lišky). Kromě toho, že je liška ochráncem, představuje mazanost a inteligenci, což se hodí k charakteru Kiriko. Symbol na její čelence je kanji pro „kitsune“ nebo „lišku“.

 

 

Schopnosti

 

Healing Ofuda - Pošle ke spojencům papírové talismany naplněné léčivou silou. Tyto projektily jsou pomalé, ale při pohybu automaticky sledují spojence.

 

Kunai - Vystřelí projektily kunai na její nepřátele. Tyto projektily jsou velmi rychlé a udělují vysoké poškození při kritických zásahech, ale u běžného zásaha způsobují pouze malé poškození.

 

Swift Step - Umožňuje Kiriko teleportovat se ke svým spojencům. Má velký dosah a lze jej dokonce použít k teleportaci skrz zdi.

 

Protection Suzu - Díky tomuto zvonu jsou Kiriko a její spojenci na krátkou dobu nezranitelní vůči poškození. Je také schopen vyčistit debuffy a omráčení.

 

Wall Climb - Stejně jako Genji a Hanzo je Kiriko schopna lézt po stěnách, aby se dostala na vyvýšená místa.

 

Kitsune Rush (Ultimátní schopnost) - Vytvoří na zemi velkou dráhu duchovní energie, která ji a její spojence zrychluje pohyb, přebíjení, rychlost útoku a snížuje cooldowny schopností.

 

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Housac
Jiří Housa

Housac je autorem 476 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet