Moira

  moira    support    genetic   

 

Role: Support1ahao9z2pg_7be23714dae84a85842cf28a084fc25047ec69ae_1509739790_8941.png

Pravé jméno: Moira O’Deorain

Věk: 48

Povolání: genetička

Základna operací: Dublin, Irsko, Oasis, Íráq

Frakce: Talon (dříve Blackwatch)

 

 

Schopnosti

 

BIOTIC GRASP - Levou rukou používá biotickou energii, aby uzdravila spojence, kteří jsou před ní. Její pravá ruka vypálí dlouhý paprsek, který snižuje zdraví nepřátel, uzdravuje Moiru a doplňuje její biotickou energii.

 

BIOTIC ORB - Zahájí odrážející se biotickou kouly; může si vybrat mezi regeneračním účinkem, který lečí spojence co jí projdou, nebo opak a nepřátele poškodit.

 

FADE - Rychlé teleportace na krátkou vzdálenost.

 

COALESCENCE - Moira vysílá dlouhý paprsek, který léčí spojence a dokáže obcházet překážky, aby mohla poškodit její nepřátele.

 

 

Příběh

 

Stejně brilantní a stejně kontroverzní, vědkyně Moira O'Deorain je na špici genetického inženýrství, hledá způsob, jak přepracovat základní stavební kameny života.

 

Před více než deseti lety O'Deorain udělala rozruh, když publikovala kontroverzní dokument popisující metodiku vytváření vlastních genetických programů, které by mohly změnit DNA na buněčné úrovni. Vypadalo to jako slibný krok k překonání nemocí a poruch a maximalizace lidského potenciálu.

 

Nesouhlas brzy následoval její osobu. Mnozí považovali její práci za nebezpečnou z důvodu jejích vnímaných etických nedostatků a O'Deorain byl dokonce obviněna z toho, že má stejnou nekontrolovanou touhu po vědeckém pokroku, který někteří věřili, že způsobili Omnickou krizi. Navíc jiní genetici nebyli schopni reprodukovat výsledky výzkumu Moiry, který dále vyvolával její objevy. Místo toho, aby začala svou kariéru, její příspěvek vážně poškodil její pověst.

 

Obdržela záchranné lano v nabídce od nevhodného zdroje: Overwatch je skrytá ops divize, Blackwatch. Pokračovala ve své práci při vývoji nových zbraní a technologií pro organizaci. Její zaměstnání bylo pečlivě udrženo tajemstvím, dokud nebylo odhaleno během vyšetřování po incidentu v Benátkách. Mnoho vysoce postavených funkcionářů Overwatch odmítlo veškeré znalosti o svém vztahu k nim.

 

Po rozpuštění Overwatch byla O'Deorain přinucena se obrátit na nekonvenční zdroje financování. Tentokrát byla pozvána, aby se připojila k vědeckému kolektivu, který založil město Oasis. Přesto někteří vyzradili, že ji organizace Talon již několik let podporovala a pomáhala jí experimentovat výměnou za využití výsledků pro své vlastní účely.

 

Ačkoli O'Deorain dělala všechno možné, aby dosáhla průlomu v oblasti genetické vědy, její práce zůstala před světem skryta. Ale nyní byla konečně zbavena všech okovů, které ji omezovaly a je jen otázkou času, kdy se něco stane.

 

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Ceris 05.11.2017 14:07

Takze jestli tomu dobre rozumim, Moira je neco jako hybrid mezi Mercy a Symmetrou?

Vypada zajimave, ale trochu se bojim, ze si ji budu plest s touhle Moirou
https://www.heroesofnewerth.com/heroes/view/238#hero

Zug 03.11.2017 21:43

Hah, konečně další Talon Agent. Rozhodně vypadá zajímavě - vzhledově i gameplay-wise. A její bio taky není špatný čtení. Zajímavé, jak dva ze tří Talon agentů jsou bývalí Blackwatch operativci... oni asi fakt nebyli jenom covert ops divize. Můžu jen doufat, že dostane v brzké budoucnosti komix s víc jak 5 stránkama (Hi Roadhog).

Ale celkově je dost že je přidán konečně nějaký i ten healer. Jako fakt, po tomhle Blizzconu Blizzardu tleskám a smekám klobouk.

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet