Brigitte Lindholm

  brigitte    torbjorn    lidholm   

 

Brigitte Lindholm je dcerou Torbjörn Lindholma a společníkem Reinhardta Wilhelma.

 

Pravé jméno: Brigitte Lindholm

Národnost: Švédsko

Povolání: mechanik

Příslušnost: Reinhardt Wilhelm, Ironclad Guild 

Vztahy: Torbjörn Lindholm (otec)

 

 

Příběh

 

"M: Reinhardte. Nesouhlasím s tím, že by se měla tahle   chudá dívka táhnout kolem vašich dobrodružství.

R: Brigitte se rozhodla sama. Chtěl bych ji mít na mé straně."

~Mercy a Reinhardt   

  • Dragon Slayer

Brigitte a Reinhardt společně cestovali v období po rozpuštění Overwatch. Pomohla mu udržet si zbroj, jako její otec před ní. Příležitostně se dostávali do rvaček.

 

"B: Potřebujeme nové součástky. V tomhle stavu nemůže tvoje zbroj zvládnout další bitvu.
R: Zastavilo nás to snad někdy předtím?
"

~Brigitte a Reinhardt 

Reinhardt a Brigitte se zastavili ve městě, měli málo paliva i peněz. Objevili, že je podobné městu duchů a bylo zřejmé, že je to kvůli Dragons - skupině ozbrojených lupičů.

Brzy se s Dragons setkali, poté byla Brigitte zadržena, když lupiči napadli její přítelkyni. Odešli teprve poté, co byl Reinhardt důkladně poražen. Zatímco Dragons vyrazili, aby vyloupili jiné město, Brigitte pospíchala, aby pomohla svému společníkovi. I přes Brigittino varování, že jeho zbroj nemůže zvládnout další bitvu, se Reinhardt vrátil k transportu, aby zůstal na pomoc lidem. Nicméně, museli pracovat na jeho opravě. Mezitím Brigitte lokalizovala Dragons v továrně mimo město. Reinhardt na ně zaútočil a vrátil se s prohlášením, že už nebudou obtěžovat město. Využitím zbytků získaných z továrny, Brigitte dala přítelkyni Hanně vycpanou a vylepšenou hračku lva.

Jejich práce skončila, dvojice se vrátila k původnímu cíli - získávání paliva.

 

Na Vánoce v ten stejný rok, Brigitte a Reinhardt strávili Vánoce v domě jejího otce, přičemž četli Brigittiným mnoha sourozencům po večerech příběhy.

 

"Myslela jsem, že jsme o tom mluvili. Už to nemusíš dělat. Winstonova zpráva nebyla určena pro tebe. To není tvůj boj. Papa mi to řekl po tolika letech služby. Dal jsi Overwatchi vše a pak tě vytlačili. Proč by ses k nim vracel? Za co stále bojují?"

~Brigitte

Brigitte a Reinhardt byli v Eichenwalde, když diskutovali o tom, že se Reinhardt má vrátit do Overwatche, podle příkazu Winstona. Brigitte byla proti tomuto nápadu, říkala Reinhardtovi, že Winstonova zpráva nebyla určena pro něj. Také vyjádřila pesimistický pohled na Overwatch, vzhledem k tomu, jak byl Reinhardt donucen odejít z organizace v jeho padesáti. Navzdory jejímu prohlášení se Reinhardt rozhodl řídit Winstoným povoláním zpět do Overwatche.

 


Chcete si povídat o Overwatch? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet